Hakkımızda

Baldent olarak 2019 yılında kurucu hekimlerimiz Gökhan Kılınç ve Yunus Emre Ağdacı öncülüğünde toplum ağız ve diş sağlığı alanında yüksek kalitede erişilebilir sağlık hizmeti vermek üzere Balıkesir Paşaalanında kurulduk.

 

Büyüme hedefiyle yola çıkan ekibimiz, aramıza katılan mesai arkadaşlarımızla beraber kurumsallaşma sürecine girerek 2020 yılında Bandırma Atatürk, 2021 yılında Bahçelievler ve Bandırma Ordu, 2022 yılında Bigadiç ve Gönen, 2023 yılında Çanakkale Biga kliniklerimizi açarak bu inanç büyük bir başarıya dönüştürülmüştür.

 

Bugün 35 + diş hekimi ve toplamda 100’e yakın personeli ile hizmet sunan bir kurum haline geldik.

 

Baldent olarak kliniklerimizin tamamı ISO sertifikalarına sahip olmakla beraber ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve güler yüzlü personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için durmadan çalışıyor ve sizlerle gelişiyoruz.

 

Kliniklerimizin coğrafi konumu itibariyle kısa bir seyahat ile tedavi olabilme imkanı sağlayan Baldent sağlık turizmi alanında iddialı bir büyüme hedeflemektedir.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this